TC1152230B TOMAC 20 V bezszczotkowy śrubokręt udarowy z lampą bezcieniową, 230 Nm, sześciokątny gniazdo 1/4", certyfikat CE
- maksymalny moment obrotowy 230 Nm do trudnych zadań wkręcania.
- Światło bezcieniowe poprawia widoczność w ciasnych i ciemnych miejscach.
- Silnik bezszczotkowy zapewnia dłuższy czas pracy i mniejsze koszty konserwacji.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1152230B |
| Produkt |
20 V, 230 Nm, akumulator litowo-jonowy Śrubokręt bezszczotkowy (światło bezcieniowe) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 320w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1200 / 0–2200 / 0–3000 / 0–3500 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1200 / 0–2500 / 0–3500 / 0–3900 UPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 230 N·m |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/4" |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Ilość na karton | 4SZT |
| Rozmiar opakowania | 68 × 47 × 36 cm |
| Waga netto/gross | 18,5 kg / 19,5 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI