TC1152230A TOMAC, 20 V, bezszczotkowy wkrętak udarowy, 230 Nm, gwint sześciokątny 1/4", sterowanie czteroprędkościowe, 320 W, certyfikowany CE
- Maksymalny moment obrotowy do 230 Nm do zadań wymagających dużych усилий.
- sterowanie czteroma prędkościami: 0–3500/3000/2200/1200 obr./min oraz 0–3900/3500/2500/1200 uderzeń/min.
- sześciokątna trzpieniówka o średnicy 1/4 cala (6,35 mm) umożliwia szybką wymianę końcówek i bezpieczne wkręcanie.
- nazwa produktu na stronie internetowej (<100 znaków)
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1152230A |
| Produkt |
20 V, 230 Nm, akumulator litowo-jonowy Śrubokręt bezszczotkowy |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 320w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1200 / 0–2200 / 0–3000 / 0–3500 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1200 / 0–2500 / 0–3500 / 0–3900 UPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 230 N·m |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/4" |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 44 × 29 × 50 cm |
| Waga netto/gross | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI