TC1152180C TOMAC, 16 V, wielofunkcyjny śrubokręt bezszczotkowy, 180 Nm, gniazdo sześciokątne 1/4" i 1/2", światło bezcieniowe, certyfikowany CE
- Wielofunkcyjne wyjście: gwint sześciokątny 1/4" i gwint napędowy 1/2" do nasadek i kluczy nasadowych.
- Światło bez cienia poprawia widoczność w ciemnych zakamarkach i ciasnych przestrzeniach roboczych.
- moment obrotowy 180 Nm przy czterech prędkościach do 3200 obr./min i częstotliwości uderzeń do 3800 uderzeń na minutę zapewnia pełną kontrolę.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1152180C |
| Produkt |
16 V, 180 Nm, z akumulatorem litowo-jonowym BEZSZCZOTKOWY WIELOFUNKCYJNY ŚRUBOKRĘT (BEZCINIOWE OŚWIETLENIE) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 16V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 220w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1300 / 0–2200 / 0–2700 / 0–3200 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1300 / 0–2500 / 0–3300 / 0–3800 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 180 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/4"+1/2" |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 2,1 kg / 2,2 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 54,5 × 49 × 39,5 cm |
| Waga netto/gross | 20,4 kg / 21,4 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI