TC1152180B TOMAC 16 V bezszczotkowy wkrętak uderzeniowy na akumulatorze Li-ion, gniazdo sześciokątne 1/4", moment obrotowy 180 Nm, bezcieniowa lampa, certyfikat CE
- Światło bez cienia poprawia widoczność w ciemnych zakamarkach i ciasnych przestrzeniach roboczych.
- maksymalna moc obrotowa 180 Nm umożliwia szybkie dokręcanie oraz usuwanie upartych śrub.
- czterostopniowa regulacja prędkości: 0–3200 obr./min oraz do 0–3800 uderzeń na minutę (ipm) zapewnia kontrolowane dokręcanie.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1152180B |
| Produkt |
16 V, 180 Nm, z akumulatorem litowo-jonowym Śrubokręt bezszczotkowy (światło bezcieniowe) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 16V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 220w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1300 / 0–2200 / 0–2700 / 0–3200 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1300 / 0–2500 / 0–3300 / 0–3800 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 180 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/4" |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 2,1 kg / 2,2 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 54,5 × 49 × 39,5 cm |
| Waga netto/gross | 20,4 kg / 21,4 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI