TC114260B TOMAC 20 V bezszczotkowy wkrętak udarowy z akumulatorem litowo-jonowym, metalowy uchwyt samozaciskowy 10 mm, bezprzewodowy, moment obrotowy 60 Nm, certyfikat CE
- moment obrotowy 60 Nm zapewnia wysoką wydajność przy wierceniu i dokręcaniu.
- Dwa biegi: 0–550 / 0–2000 obr./min zapewniają precyzję i szybkie wiercenie.
- metalowy uchwyt samozaciskowy o średnicy 10 mm umożliwia szybką wymianę wiertła i zapewnia solidne chwytanie.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC114260B |
| Produkt |
20 V, 60 Nm, akumulator litowo-jonowy BEZSZCZOTKOWA WKRĘTARKA ELEKTRYCZNA (10 MM) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 550w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–550 / 0–2000 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | 60 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki |
10mm Samozaciskowy klucz dynamometryczny z zatrzaskiem |
| Rozmiar wałka wyjściowego | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 2,5 kg / 2,6 kg |
| Ilość na karton | 10szt |
| Rozmiar opakowania | 50 × 44 × 32 cm |
| Waga netto/gross | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI