TC1142160A TOMAC 20 V bezszczotkowy akumulatorowy wkrętak uderzeniowy o średnicy trzpienia 13 mm, 160 Nm, trzyprędkościowy, 790 W, z certyfikatem CE (nowy model)
- Nowy model zapewnia moment obrotowy 160 Nm przy zastosowaniu silnika bezszczotkowego i maksymalnej mocy wyjściowej 790 W.
- trzystopniowa regulacja prędkości (0–650/0–2000/0–2500 obr./min) do zastosowań uniwersalnych.
- metalowa samozaciskowa wkładka o średnicy 13 mm zapewniająca silne chwytanie i szybką wymianę końcówek.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1142160A |
| Produkt |
20 V, 160 Nm, akumulatorowy BEZSZCZOTKOWY WKRĘTAK UDERZENIOWY (ŚREDNICA 13 MM), NOWY MODEL |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 790 W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–650 / 0–2000 / 0–2500 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | 160 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki |
13mm Samozaciskowy klucz dynamometryczny z zatrzaskiem |
| Rozmiar wałka wyjściowego | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 4,3 kg / 4,5 kg |
| Ilość na karton | 4SZT |
| Rozmiar opakowania | 43×34×31 cm |
| Waga netto/gross | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI