TC1142100B TOMAC 20 V bezszczotkowy akumulatorowy wkrętak uderzeniowy o średnicy trzpienia 13 mm, 100 Nm, 620 W, z certyfikatem CE (nowy model)
- Nowy model bezszczotkowej wkrętarki udarowej zapewnia moment obrotowy 100 Nm i maksymalną moc wyjściową 620 W.
- metalowa samozaciskowa wkładka o średnicy 13 mm zapewniająca bezpieczne chwytanie i szybką wymianę końcówek.
- platforma 20 V Li-ion z dwustopniowym przełącznikiem prędkości (0–550/0–2000 obr./min) do prac wymagających dużej wydajności.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1142100B |
| Produkt |
20 V, 100 Nm, litowo-jonowe BEZSZCZOTKOWY WKRĘTAK UDERZENIOWY (ŚREDNICA 13 MM), NOWY MODEL |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 620w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–550 / 0–2000 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | 100 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki |
13mm Samozaciskowy klucz dynamometryczny z zatrzaskiem |
| Rozmiar wałka wyjściowego | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 49 × 45 × 30 cm |
| Waga netto/gross | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI