TC1132125A TOMAC 20 V, 900 W, bezszczotkowa szlifierka kątowa, średnica tarczy: 125 mm, gwint osi: M14, 3 prędkości, zgodna z normą CE
- bezszczotkowa moc 900 W: silna wydajność tnąca/polerująca przy wyższej sprawności i dłuższym czasie pracy silnika.
- regulacja prędkości w 3 stopniach: 9000/6500/3500 obr./min do cięcia metali, polerowania i przygotowania powierzchni.
- standardowy układ 125 mm z gwintem M14: szeroka kompatybilność z tarczami; zawiera 2 akumulatory 4,0 Ah oraz szybkie ładowarki 2 A.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1132125A |
| Produkt | 20 V, BEZSZCZOTKOWY SZLIJER KĄTOWY Z AKUMULATORAMI LITOWO-JONOWYMI, MOC 900 W |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 900W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 3500/6500/9000 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | \ |
| Maksymalny moment obrotowy | \ |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 125 mm |
| Głębokość cięcia | \ |
| Wątek wałka | M14 |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 4 kg / 4,2 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 52 × 36 × 36 cm |
| Waga netto/gross | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI