TC1122900A TOMAC 20 V, 900 N·m, bezszczotkowy klucz uderzeniowy 1/2" z certyfikatem CE
- maksymalny moment obrotowy 900 N·m: duża moc wyjściowa do uparcie zaklinowanych nakrętek i ciężkich zadań związanych z dokręcaniem.
- sterowanie trzema prędkościami: 0–2850/2450/2000 obr./min z zakresem 0–3000/2800/2100 uderzeń/min do lepszej kontroli.
- Silnik bezszczotkowy + napęd kwadratowy 1/2": wytrzymały silnik bezszczotkowy, napęd kwadratowy o średnicy 12,7 mm (1/2").
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1122900A |
| Produkt |
20 V, 900 N·m, akumulator litowo-jonowy Klucz impulsowy bezszczotkowy |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 500W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 900 N·m |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/2" |
| Standardowe gwoździe | M10–M22 |
| Gwinty wysokonastropowe | M8–M16 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 6,3 kg / 6,5 kg |
| Ilość na karton | 4SZT |
| Rozmiar opakowania | 52 × 34 × 31 cm |
| Waga netto/gross | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI