TC1122650A TOMAC 20 V, 650 N·m, bezszczotkowy klucz uderzeniowy 1/2 cala, certyfikat CE
- maksymalny moment obrotowy 650 N·m do trudnych zadań związanych z luzowaniem i dokręcaniem.
- regulacja prędkości w trzech stopniach: 0–2900/2300/1850 obr/min zapewnia lepszą kontrolę podczas pracy.
- gniazdo napędu o średnicy 1/2 cala obsługuje śruby o średnicy M10–M22; w zestawie znajdują się dwa akumulatory o pojemności 4,0 Ah.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1122650A |
| Produkt |
20 V, 650 N·m, akumulator litowo-jonowy Klucz impulsowy bezszczotkowy |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 450 W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1850 / 0–2300 / 0–2900 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1900 / 0–2200 / 0–3200 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 650 nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/2" |
| Standardowe gwoździe | M10–M22 |
| Gwinty wysokonastropowe | M8–M16 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 3,8 kg / 4 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 47 × 30 × 31 cm |
| Waga netto/gross | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI