TC1122500B TOMAC 20 V, 500 N·m, bezszczotkowy dwuzadaniowy klucz uderzeniowy 1/2 cala, certyfikat CE
- Oś kwadratowa o średnicy 1/2 cala przeznaczona do zastosowań dwufunkcyjnych w zakresie mocowania.
- maksymalny moment obrotowy 500 N·m umożliwia dokręcanie i luzowanie śrub o średnicy M10–M22; obsługa śrub o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie o średnicy M8–M16.
- trzy prędkości oraz silne uderzenia: 0–2650 obr/min, maksymalnie 3500 uderzeń na minutę (ipm).
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC1122500B |
| Produkt |
20 V, 500 N·m, akumulator litowo-jonowy BEZSZCZOTKOWY KLUCZ UDERZENIOWY (DWUZADANIOWY) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 420W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1900 / 0–2320 / 0–2650 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–2320 / 0–2980 / 0–3500 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 500 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/2" |
| Standardowe gwoździe | M10–M22 |
| Gwinty wysokonastropowe | M8–M16 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 50 × 37 × 32 cm |
| Waga netto/gross | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI