TC11222100A TOMAC 20 V, 2100 N·m, bezszczotkowy klucz uderzeniowy 3/4 cala, certyfikat CE
- maksymalny moment obrotowy 2100 N·m: ekstremalna moc do dokręcania nakrętek kół ciężarówek i mocnych połączeń śrubowych.
- regulacja prędkości w 3 stopniach: 0–1800/1400/1100 obr./min przy 0–2300/1850/1150 uderzeń/min zapewniają kontrolowany wydajność.
- gniazdo 3/4" (19 mm): obsługuje standardowe śruby M14–M36 oraz śruby o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie M12–M27; odporna konstrukcja.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC11222100A |
| Produkt |
20 V, 2100 NM, litowo-jonowy Klucz impulsowy bezszczotkowy |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 700w |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1100 / 0–1400 / 0–1800 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1150 / 0–1850 / 0–2300 cal./min |
| Maksymalny moment obrotowy | 2100 Nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 3/4" |
| Standardowe gwoździe | M14–M36 |
| Gwinty wysokonastropowe | M12–M27 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 8 kg / 8,5 kg |
| Ilość na karton | 2 sztuk |
| Rozmiar opakowania | 47 × 36 × 31 cm |
| Waga netto/gross | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI