TC11221300A TOMAC 20 V, 1300 N·m, bezszczotkowy klucz uderzeniowy 1/2" z certyfikatem CE
- maksymalny moment obrotowy 1300 N·m: moc przeznaczona do intensywnych zadań z trudnymi do dokręcenia elementami.
- sterowanie trzema prędkościami: 0–2000/1850/1350 obr./min z zakresem 0–2900/1900/1450 uderzeń/min do lepszej kontroli.
- Silnik bezszczotkowy + napęd kwadratowy 1/2": napęd kwadratowy o średnicy 12,7 mm (1/2"); obsługuje śruby M12–M27; solidna obsługa.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC11221300A |
| Produkt |
20 V, 1300 N·m, akumulator litowo-jonowy Klucz impulsowy bezszczotkowy |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 520W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1350 / 0–1850 / 0–2000 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1450 / 0–1900 / 0–2900 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 1300 nm |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/2" |
| Standardowe gwoździe | M12–M27 |
| Gwinty wysokonastropowe | M10–M22 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 7 kg / 7,5 kg |
| Ilość na karton | 2 sztuk |
| Rozmiar opakowania | 42 × 33 × 28 cm |
| Waga netto/gross | 14 kg / 15 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI