TC11221100A TOMAC 20 V, 1100 N·m, bezszczotkowy klucz uderzeniowy 1/2" z certyfikatem CE
- maksymalny moment obrotowy 1100 N·m: zaprojektowany do intensywnego luzowania i dokręcania.
- sterowanie trzema prędkościami: 0–2300/1850/1350 obr./min z zakresem 0–2900/1900/1450 uderzeń/min do lepszej kontroli.
- Silnik bezszczotkowy + napęd kwadratowy 1/2": napęd kwadratowy o średnicy 12,7 mm (1/2"); obsługuje śruby M12–M24.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC11221100A |
| Produkt |
20 V, 1100 N·m, akumulator litowo-jonowy Klucz impulsowy bezszczotkowy |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Typ Silnika | Bez szczotki |
| Moc nominalna | 510W |
| regulacja dwuprzędkowa | \ |
| Brak prędkości ładowania | 0–1350 / 0–1850 / 0–2300 obr./min |
| Wskaźnik uderzeń | 0–1450 / 0–1900 / 0–2900 uderzeń/min |
| Maksymalny moment obrotowy | 1100 N·m |
| Maksymalny moment rozkręcania | \ |
| Typ/Rozmiar Giętki | \ |
| Rozmiar wałka wyjściowego | 1/2" |
| Standardowe gwoździe | M12–M24 |
| Gwinty wysokonastropowe | M10–M18 |
| Waga Maszyny Bez Obręczy | \ |
| Akcesoria | \ |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 5,8 kg / 6 kg |
| Ilość na karton | 2 sztuk |
| Rozmiar opakowania | 42 × 33 × 28 cm |
| Waga netto/gross | 11 kg / 12 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Certyfikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI