TC01220179 TOMAC 20 V, akumulator litowo-jonowy 9,0 Ah
- Wysoka pojemność: 9,0 Ah do dłuższego czasu pracy.
- Wysoki prąd rozładowania: współczynnik rozładowania 10C dla wymagających zastosowań.
- Niezawodna konstrukcja: 20,8 V, ogniwka typu 18650, 0,98 kg.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC01220179 |
| Produkt | akumulator litowy 20 V, 9,0 Ah |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20,8 V |
| Wskaźnik wydatku | 10c |
| Specyfikacja komórki | 18650 |
| Pojemność | 9AH |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 0.98kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 15 × 16 × 10 cm |
| Waga netto/gross | 7 kg / 8 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI