TC01220175 Ładowarka litowa TOMAC 20 V o szybkim ładowaniu (wyjście 2,0 A)
- Szybkie ładowanie: wyjście 20,8 V / 4,0 A z ładowaniem stałym prądem (CC) i stałym napięciem (CV) zapewniające efektywne cykle ładowania.
- Przystosowana do sieci EU: wejście 200–240 V~, 50/60 Hz z wtyczką europejską.
- Trwała i przenośna: przewód zasilający VDE2×0.5 o długości 1,5 m oraz lekka konstrukcja ważąca 0,3 kg.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC01220175 |
| Produkt | ładowarka litowa 20 V (wyjście 4,0 A) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 20 V |
| Wejście | 200–240 V~ / 50–60 Hz |
| Wyjście | 20,8 V / 4,0 A |
| Akcesoria |
przewód zasilający o długości 1,5 m / norma VDE 2 × 0,5 Wtyczka europejska |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 0.3kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 15 × 13 × 10 cm |
| Waga netto/gross | 4,5 kg / 5,5 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI