TC01220173 Akumulator litowy TOMAC 16 V, 2,0 Ah
- Stabilne wyjście: zestaw akumulatorów litowo-jonowych o napięciu 16,8 V do bezprzewodowych narzędzi/urządzeń.
- Wysoka szybkość rozładowania: współczynnik rozładowania 10C dla wymagających obciążeń.
- Kompaktowa konstrukcja: ogniwa typu 18650, pojemność 2,0 Ah, lekka konstrukcja ważąca 0,23 kg.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC01220173 |
| Produkt | akumulator litowy 16 V, 2,0 Ah |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 16,8 V |
| Wskaźnik wydatku | 10c |
| Specyfikacja komórki | 18650 |
| Pojemność | 2Ah |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 0,23kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 15 × 13 × 10 cm |
| Waga netto/gross | 4 kg / 5 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI