TC01220170 TOMAC, ładowarka litowa 12 V (wyjście 2,0 A)
- Szeroki zakres napięcia wejściowego: 110–240 V~ (prąd przemienny), 50/60 Hz do użytku na całym świecie.
- Stabilne ładowanie: 12,6 V / 2,0 A z ładowaniem prądem stałym + napięciem stałym (CC/CV).
- Praktyczna konstrukcja: pojedynczy port ładowania, wtyczka europejska, przewód zasilający VDE2×0.5 o długości 1,5 m, lekka konstrukcja ważąca 0,18 kg.
- Przegląd
- Polecane produkty
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | TC01220170 |
| Produkt | ładowarka litowa 12 V (wyjście 2,0 A) |
| Zasilacz | Bezprzewodowy |
| Napięcie | 12V |
| Wejście | 110–240 V~ / 50–60 Hz |
| Wyjście | 12,6 V / 2,0 A |
| Akcesoria |
przewód zasilający o długości 1,5 m / norma VDE 2 × 0,5 Pojedynczy port ładowania / wtyczka europejska |
| Informacje o opakowaniu | Kolorowa skrzynka |
| Rozmiar pojedynczego opakowania | \ |
| Waga netto/brutto | 0,18 kg |
| Ilość na karton | 6szt |
| Rozmiar opakowania | 15 × 10 × 10 cm |
| Waga netto/gross | 3 kg / 4 kg |
| MOQ | 500szt |
| Czas dostawy | 60 dni |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI