TC40B TOMAC 40 W RMS bærbart Bluetooth-høyttaler, TWS, AUX/USB/AC, BASS Boost (CE)
- 80 W toppeffekt / 40 W RMS-effekt med BASS Boost for kraftfulle dype toner.
- TWS-kobling og to EQ-modi for allsidig lytting i ulike miljøer.
- Robust byggeplassdesign med AUX/USB/AC-innganger og 5 V / 2,1 A USB-utgang.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC40B |
| Produkt | Bluetooth-høyttaler for byggeplass |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Motortype | Uten børste |
| USB-utgangsport | 5 V / 2,1 A |
| Inngangsspenning | 110–240 V |
| Toppeffekt | 80W |
| Vurdert effekt | 40W (20 W × 2 ) |
| Grensesnitt | AUX / USB / AC |
| Bluetooth-strømforsyning | 5–30 meter |
| Divers | 2×3 tommer fullt frekvensområde-høyttalere |
| Spillmoduser | AUX/USB/BT |
| Tilkoblingsfunksjon | TWS-par |
| To EQ-moduser | Arbeidstider / fritidstider |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,8 kg / 3,2 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 55×37×45 cm |
| Nett/gross vekt | 16,8 kg / 19 kg |
| MOQ | 1000 stk |
| Leveringstid | 50 dager |
| 20GP | 2040 stk |
| Sertifikat | CE |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI