TC1327SP TOMAC rullende garasjekabinett – verktøyvogn med 1 skuff
- 1 skuff for organisert verktøyopplagring
- 3 hyller for større utstyr
- Sidepegbord for oppheng av verktøy
- Smidige rullende hjul med bremse
- Kompakt design for bruk i verksted
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 70×35×67 cm (med hjul 76 cm) |
| Innervågsdimensjoner | 69×34 cm |
| Lådendimensjon | 59,5×30×6,5 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Våg: 0,6 mm Stolpe: 0,7 mm |
| Gulvbelastningsevne | 40kg |
| Total belastningsevne | 100kg |
| Størrelse på hjul | 3" |
| Hjulmateriale |
PP 2 svivlende, 2 faste |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 72*37*21 cm |
| Nett/gross vekt | 12,0 kg / 13,0 kg |
| lasteantall for 20GP | \ |
| lasteantall for 40HQ | 513 stk |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 45 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI