TC1323SP TOMAC tunglastverktøyvogn med pluggbrett
- Sidehylle med hullbrett for verktøyorganisering
- Høy bæreevne – opptil 90 kg per hylle
- Forsterket stålramp for holdbarhet
- Kombinerer lagring og mobilitet
- Ideell for profesjonell verkstedsoppsett
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 81,5 × 46 × 94 cm (med hjul) |
| Innervågsdimensjoner | 73 × 45,6 × 5,7 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Bakke: 0,8 mm Rammeverk: 1,2 mm |
| Gulvbelastningsevne | 90KG |
| Total belastningsevne | \ |
| Størrelse på hjul | 4" |
| Hjulmateriale |
PP 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 88 × 51,5 × 28,5 cm |
| Nett/gross vekt | 23,0 kg / 25,0 kg |
| lasteantall for 20GP | \ |
| lasteantall for 40HQ | 513 stk |
| MOQ | 513 stk |
| Leveringstid | 75 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI