TC1323BP TOMAC rullbar garasjeskap – verktøyvogn med én skuff
- Integrert perforert bakpanel
- 1 skuff for verktøyorganisering
- Flere lag med lagerhylter
- Ideell for aktiv reparasjonsarbeid
- Mobil og plassbesparende design
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 81,2 × 42 × 100 cm (med hjul 107,5 cm) |
| Bakmål | 69 × 2 × 37,5 cm |
| Innervågsdimensjoner | \ |
| Lådendimensjon | 69 × 45 × 5 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse | 0,6 mm og 1,0 mm |
| Gulvbelastningsevne | 20–60 kg |
| Total belastningsevne | \ |
| Størrelse på hjul | 2" |
| Hjulmateriale | PP |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 74 × 42 × 16 cm |
| Nett/gross vekt | 11,5 kg / 12,5 kg |
| lasteantall for 20GP | 550STK |
| lasteantall for 40HQ | 1350 stk |
| MOQ | 550STK |
| Leveringstid | 40 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI