TC13105 TOMAC heavy-duty verktøyvogn med gassfjærdeksel
- Lukk med gassfjær og stort øverste lagerfag
- Skuffer i flere størrelser for verktøyorganisering
- Høy lastekapasitet opp til 35 kg per skuff
- Forstyrket stålstruktur
- Stor arbeidsflate på toppen
- Ideell for profesjonell verkstedsoppsett
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 79 × 52,2 × 104 cm (med rullhjul) |
| Mål på toppfag | 76,5 × 49 × 15 cm |
| Mål på to skuffer | 30 × 44,2 × 6 cm |
| Mål på én skuff | 30 × 44,2 × 12,6 cm |
| Mål på én skuff | 64 × 44,2 × 8 cm |
| Mål på én skuff | 64 × 44,2 × 12,6 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Skuff: 0,7 mm Karosseri: 0,9 mm |
| Skuffkapasitet | 35KG |
| Størrelse på hjul |
5"*1.25" 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Hjulmateriale |
PP 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 86 × 59 × 96,5 cm |
| Nett/gross vekt | 62,0 kg / 67,2 kg |
| lasteantall for 20GP | \ |
| lasteantall for 40HQ | 132 stk |
| MOQ | 132 stk |
| Leveringstid | 75 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI