TC13004 TOMAC verktøyvogn med fire skuffer og gassfjærdeksel
- Lukk med gassfjær for enkel åpning og tilgang
- 4 skuffer for organisert verktøyopplagring
- Øverste fag for ofte brukte verktøy
- Konstruert av kaldvalset stål
- Smootherullende hjul med bremser
- Kompakt arbeidsstasjon for bruk i verksted
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | \ |
| Dimensjoner på øverste brett | 76,8 × 41 × 10,4 cm |
| Dimensjoner på nederste brett | 76,8 × 41 × 8 cm |
| Dimensjoner på 2 små skuffer | 38 × 33,7 × 5,8 cm |
| Dimensjoner på 1 skuff | 68,1 × 38 × 7,8 cm |
| Dimensjoner på 1 skuff | 68,1 × 38 × 10,9 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Bakke: 0,8 mm Stolpe: 1,5 mm |
| Bakke bæreevne | 40kg |
| Skuffkapasitet | 15kg |
| Øverste skuff bæreevne | 30KG |
| Størrelse på hjul |
5"*1.25" 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Hjulmateriale |
PP 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 85*49,5*50,5 cm |
| Nett/gross vekt | 41,0 kg / 45,0 kg |
| lasteantall for 20GP | 112 stuks |
| lasteantall for 40HQ | \ |
| MOQ | 112 stuks |
| Leveringstid | 75 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI