TC1293 TOMAC heavy-duty verktøyvogn med tre hyller
- Forsterket stål (1,2 mm plater og ramme)
- Høy bæreevne for tunge verktøy
- 4-tommers heavy-duty hjul med brems
- Stabil konstruksjon for industriell bruk
- Ideell for vedlikehold av lastebiler og utstyr
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 73,3 × 46 × 81,7 cm (med hjul) |
| Innervågsdimensjoner | 73 × 45,6 × 5,7 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Bakke: 0,8 mm Rammeverk: 1,2 mm |
| Gulvbelastningsevne | 90KG |
| Total belastningsevne | \ |
| Størrelse på hjul | 4" |
| Hjulmateriale |
PP 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 78,5 × 51,5 × 21,5 cm |
| Nett/gross vekt | 16,5 kg / 18,0 kg |
| lasteantall for 20GP | \ |
| lasteantall for 40HQ | 816 deler |
| MOQ | 816 deler |
| Leveringstid | 75 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI