TC12703 TOMAC rullende garasjekabinett – verktøyvogn med 3 skuffer
- 3 skuffer for klassifisert oppbevaring
- Stor bunnhylle for utstyr
- Tungt bygd stålkonstruksjon
- Design med høy belastningskapasitet
- Smidig bevegelighet med låsbare hjul
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 67,8 × 45,9 × 90,8 cm (med hjul) |
| Fagets mål | 67,5 × 45,6 × 8,9 cm |
| Lådendimensjon | 56,9 × 40 × 7,5 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Skuff: 0,8 mm Rammeverk: 1,5 mm |
| Hyldekapasitet | 90KG |
| Skuffkapasitet | 35KG |
| Størrelse på hjul | 4" |
| Hjulmateriale |
PP 2 dreibare hjul med bremse, 2 faste hjul |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 73*51,5*48 cm |
| Nett/gross vekt | 30,7 kg / 33,0 kg |
| lasteantall for 20GP | \ |
| lasteantall for 40HQ | 690 stk |
| MOQ | 690 stk |
| Leveringstid | 75 dager |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI