TC1203 TOMAC lett lastebærende verktøyvogn med 3 hyller
- Kompakt størrelse, ideell for små rom
- Konstruert av kaldvalset stål
- 3-nivås åpen lagringsdesign
- Smootherullende hjul med bremser
- Egnet for lette verktøy og daglig bruk
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Rollsynespecificasjoner | Detaljer |
| Totale dimensjoner | 51*26*50 cm (med ruller 58 cm) |
| Innervågsdimensjoner | 51*25 cm |
| Materiale | Kallvalgt stål |
| Tykkelse |
Våg: 0,6 mm Stolpe: 0,7 mm |
| Gulvbelastningsevne | 20KG |
| Total belastningsevne | 80kg |
| Størrelse på hjul | 3" |
| Hjulmateriale |
PP 2 svivlende, 2 faste |
| Tilbehør | \ |
| Kvalitet per kartong | 1PC |
| Pakkingsstørrelse: | 53*27*17 cm |
| Nett/gross vekt | 6,5 kg / 7,0 kg |
| lasteantall for 20GP | 380 stk |
| lasteantall for 40HQ | 950 stk |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 45 dagar |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI