TC119285E-2 TOMAC 16 V litium-ion, børsteløs ratchetnøkkel med 3/8" langt håndtak, 85 Nm, CE-sertifisert
- dreiemoment på 85 Nm håndterer krevende skruer for bil- og monteringsapplikasjoner.
- Langt håndtak forbedrer rekkevidde og heveløsning i dypere og smalere arbeidsområder.
- 3/8" driv med 0–250 omdr./min for smidig og kontrollert festing.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC119285E-2 |
| Produkt | 16 V, 85 Nm, litium-ion, børsteløs ratchet-nøkkel (3/8" lang håndtak) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 16V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 450W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–250 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | 85 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 3/8" |
| Standard skruer | M5–M12 |
| Høytryks-skruer | M5–M10 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,6 kg / 2,7 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 46 × 45 × 37 cm |
| Nett/gross vekt | 26 kg / 27 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI