TC117252A TOMAC 20 V børsteløs enkelthåndssirkelsag 140 mm, 52 mm, 1080 W, 6800 omdr./min, CE
- Kompakt én-hånds-kontroll: 1,6 kg lett karosseri for lettere skjæring i takhøyde og trange rom.
- Hurtig og ren skjæring: 6800 omdreininger per minutt med 140 mm saging og inntil 52 mm skjæredybde.
- Børsteløs 1080 W-effekt + lang driftstid: effektiv ytelse med 2 x 4,0 Ah-batterier og 2 A-lader.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC117252A |
| Produkt | 20 V-litium-ion, børsteløs enkelt håndssag |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 1080W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 6800 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Impaktenergi | \ |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Maks. skjerdjup | 52 mm |
| Sagbladdiameter | 140 mm |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Antall per karton | 4PCS |
| Pakkestørrelse | 50 × 41 × 35 cm |
| Nett/gross vekt | 18 kg / 19 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI