TC117224A TOMAC 20 V Børsteløs 24 mm Roterende hammerbor 2,3 J 750 W Trådløs hammerbor CE
- slagenergi på 2,3 J: kraftig betongboring opp til Φ24 mm med 0–4800 slag/min.
- Børsteløs + 750 W effekt: effektiv kraftoverføring og lengre levetid.
- Ferdig trådløs sett: 2 × 4,0 Ah batterier, 2 A lading, balansert håndtering på 2,24 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC117224A |
| Produkt | 20 V litium-ion, børsteløs elektrisk roterende hammer – 24 mm |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 750W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1550 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–4800 slag/min |
| Impaktenergi | 2,3 joule |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Maks Borekapasitet | 24 mm |
| Skjæredybde | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 50 × 41 × 35 cm |
| Nett/gross vekt | 28 kg / 29 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI