TC117222B TOMAC 16 V Li-ion skruemaskin uten børster med svingende sag, 0–3000 slag/min, slaglengde 22 mm, CE-sertifisert
- Børsteløs effekt på 450 W gir kraftfull skåring og lengre verktøylevetid.
- 0–3000 slag/min med slaglengde på 22 mm for rask og effektiv skåring av tre og metall.
- Lett vekt på 1,3 kg gjør det enklere å bruke verktøyet med én hånd og ved overhead-skåring.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC117222B |
| Produkt | 16 V litium-ion-sag uten børster med svingende bevegelse |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 16V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 450W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Tomgangsslaghastighet | 0–3000 slag/min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | \ |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Svingebevegelse | 22 mm |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 54*44*25 cm |
| Nett/gross vekt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI