TC115260A TOMAC 20 V børsteløs bor-skruefunktion med 60 Nm, 1/4 tommer sekskant, tohastighetsregulering og 580 W, CE-sertifisert
- 60 Nm dreiemoment med børsteløs motor og maksimal effekt på 580 W for kraftig ytelse.
- 1/4" (6,35 mm) sekskantstilk for rask bitskifte og sikker skruing.
- Tohastighetskontroll (0–550/0–2000 rpm) for nøyaktig festing og rask boring.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC115260A |
| Produkt |
20 V, 60 Nm litium-ion Skruemaskin uten børster |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 580W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–550 / 0–2000 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | 60 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/4" |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 1,7 kg / 1,8 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 53 × 40 × 25 cm |
| Nett/gross vekt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI