TC1152230B TOMAC 20 V børsteløs skyggefri lys-skruetrækker, 230 Nm, 1/4" sekskant, slagskruetrækker, CE
- 230 Nm maksimalt dreiemoment for krevende skruoppgaver.
- Skyggefritt lys forbedrer sikt i trange, mørke områder.
- Børsteløs motor gir lengre driftstid og lavere vedlikeholdsbehov.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1152230B |
| Produkt |
20 V 230 Nm litiumion BØRSTELØS SKRUEMASKIN (SKYGGEFRI LYSKILDE) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 320W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1200/0–2200/0–3000/0–3500 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1200/0–2500/0–3500/0–3900 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 230 N·m |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/4" |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Antall per karton | 4PCS |
| Pakkestørrelse | 68 × 47 × 36 cm |
| Nett/gross vekt | 18,5 kg / 19,5 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI