TC1152230A TOMAC 20 V Børsteløs slagskruetrækker, 230 Nm, 1/4" sekskant, 4 hastigheter, 320 W, CE
- Opp til 230 Nm maksimalt dreiemoment for tungt arbeid med skruing.
- 4-hastighetskontroll: 0–3500/3000/2200/1200 omdr./min med 0–3900/3500/2500/1200 slag/min.
- 1/4" (6,35 mm) sekskantstilk for rask bitskifte og sikker skruing.
- nettstedets produktnavn (<100 tegn)
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1152230A |
| Produkt |
20 V 230 Nm litiumion BØRSTELØS SKRUETRÆKKER |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 320W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1200/0–2200/0–3000/0–3500 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1200/0–2500/0–3500/0–3900 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 230 N·m |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/4" |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,4 kg / 2,5 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 44 × 29 × 50 cm |
| Nett/gross vekt | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI