TC1152180C TOMAC 16 V brushless multifunksjonell skruedrever, 180 Nm, 1/4" sekskant og 1/2" skyggefri lys, CE-sertifisert
- Flere funksjoner på utgangen: 1/4" sekskant og 1/2" drivaksel for bits og nøkler.
- Skyggefritt lys forbedrer sikt i mørke hjørner og trange arbeidsområder.
- 180 Nm dreiemoment med fire hastigheter opp til 3200 omdr./min og 3800 slag/min for bedre kontroll.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1152180C |
| Produkt |
16 V, 180 Nm litium-ion BØRSTELØS MULTIFUNKSJONELL SKRUETRÅKK (SKYGGEFRI LYSSKILDE) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 16V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 220W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1300 / 0–2200 / 0–2700 / 0–3200 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1300 / 0–2500 / 0–3300 / 0–3800 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 180 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/4"+1/2" |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,1 kg / 2,2 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 54,5 × 49 × 39,5 cm |
| Nett/gross vekt | 20,4 kg / 21,4 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI