TC114260D TOMAC 20 V, børsteløs, trådløs slagbore- og skruemaskin med 13 mm automatisk lås på spenn, 60 Nm, CE-sertifisert
- Børsteløs motor med 60 Nm dreiemoment for kraftig boring og skruing.
- 13 mm automatisk låsemetallspenn for rask bytting av borer og sikker spenning.
- Tohastighetskontroll 0–550/0–2000 omdr./min med 580 W effekt for effektivt arbeid.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC114260D |
| Produkt |
20 V, 60 Nm litium-ion BØRSTELØS ELEKTRISK SLAGBOR (13 MM) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 580W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–550 / 0–2000 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | 60 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse |
13mm Automatisk låsbar ratchet-jernklemme |
| Utdatstråksdiameter | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,5 kg / 2,6 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 50 × 44 × 32 cm |
| Nett/gross vekt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI