TC114260A TOMAC 20 V Li-ion, børsteløs skruemaskin uten ledning med plastspenn, 10 mm, 60 Nm, CE-sertifisert
- dreiemoment på 60 Nm håndterer borings- og skruoppgaver med lekhet.
- Toghastighetsgearboks: 0–550 / 0–1800 omdr./min for kontroll og effektivitet.
- Lettviktig kropp på 0,92 kg reduserer utmattelse under arbeid over hodet.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC114260A |
| Produkt |
20 V, 60 Nm litium-ion Børsteløs elektrisk bor med plastspenn (10 mm) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 550W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–550 / 0–1800 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | 60 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse |
10mm Plastisk langt spenn |
| Utdatstråksdiameter | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,5 kg / 2,6 kg |
| Antall per karton | 10stk |
| Pakkestørrelse | 50 × 44 × 32 cm |
| Nett/gross vekt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI