TC1142160A TOMAC 20 V børsteløs trådløs slagbor for 13 mm med 160 Nm, trehastighetsregulering og 790 W, CE-godkjent (ny modell)
- Ny modell leder 160 Nm dreiemoment med børsteløs motor og maksimal effekt på 790 W.
- trehastighetskontroll (0–650/0–2000/0–2500 rpm) for mangfoldige anvendelser.
- 13 mm automatisk låsbar metallspenn sikrer kraftig fastklemming og rask bytting av borer.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1142160A |
| Produkt |
20 V, 160 Nm, litium-ion BØRSTELØS ELEKTRISK SLAGBOR (13 MM), NY MODELL |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 790 W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–650 / 0–2000 / 0–2500 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | 160 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse |
13mm Automatisk låsbar ratchet-jernklemme |
| Utdatstråksdiameter | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 4,3 kg / 4,5 kg |
| Antall per karton | 4PCS |
| Pakkestørrelse | 43 × 34 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI