TC1142100A TOMAC 20 V bruseløs 13 mm boremaskin med automatisk spennfeste, trådløs, 100 Nm, 620 W, CE-sertifisert, ny modell
- Ny modell leverer høyt dreiemoment på 100 Nm for tungt arbeid med boring og skruing.
- 13 mm automatisk låsemetallspenn for sikker spenning og rask bytting av borer.
- 2 × 4,0 Ah-batterier med maksimal effekt på 620 W for lengre driftstid og kraftig ytelse.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1142100A |
| Produkt |
20 V, 100 Nm, LITIUM-ION BØRSTELØS ELEKTRISK BOR (13 MM), NYTT MODELL |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 620W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–550 / 0–2000 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | 100 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse |
13mm Automatisk låsbar ratchet-jernklemme |
| Utdatstråksdiameter | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 49 × 45 × 30 cm |
| Nett/gross vekt | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI