TC1132125B TOMAC 20 V 1600 W børsteløs vinkelsliper 125 mm M14, 3 hastigheter, CE
- 1600 W børsteløs kraft: Rask skjæring og tung polering med høy effektivitet.
- 3-hastighetskontroll: 9000/6500/3500 omdreininger per minutt for skjæring, polering og overflateforberedelse.
- 125 mm M14-standard: bred kompatibilitet med skiver; inkluderer 2 x 9,0 Ah-batterier samt 2 A-lader.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1132125B |
| Produkt | 20 V litium-ion 1600 W børsteløs vinkelsliper |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 1600W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 3500/6500/9000 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | \ |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Diameter på slipeplate | 125 mm |
| Skjæredybde | \ |
| Spindeltråd | M14 |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,7 kg / 2,9 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 49 × 38 × 27 cm |
| Nett/gross vekt | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI