TC1132125A TOMAC 20 V 900 W børsteløs vinkelsliper 125 mm M14, 3 hastigheter, CE
- 900 W børsteløs kraft: Sterk ytelse ved skjæring/polering med høyere effektivitet og lengre motorliv.
- 3-trinns hastighetskontroll: 9000/6500/3500 omdr./min for metallskjæring, polering og overflateforberedelse.
- standardoppsett på 125 mm M14: God kompatibilitet med slipeplater; inkluderer 2 x 4,0 Ah-batterier samt hurtiglader på 2 A.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1132125A |
| Produkt | 20 V litium-ion 900 W børsteløs vinkelsliper |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 900W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 3500/6500/9000 omdr./min |
| Impaktsrate | \ |
| Max. dreiingsmoment | \ |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Diameter på slipeplate | 125 mm |
| Skjæredybde | \ |
| Spindeltråd | M14 |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 4 kg / 4,2 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 52 × 36 × 36 cm |
| Nett/gross vekt | 24 kg / 25 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI