TC1122900A TOMAC 20 V, 900 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel, CE-sertifikat
- maksimalt dreiemoment på 900 N·m: Sterk ytelse for fastsittende muttere og krevende festingsoppgaver.
- hastighetskontroll med 3 trinn: 0–2850/2450/2000 omdr./min med 0–3000/2800/2100 slag/min for bedre kontroll.
- Børsteløs motor + 1/2-tommers drivaksel: Holdbar børsteløs motor, firkantet drivaksel på 12,7 mm (1/2 tomme).
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1122900A |
| Produkt |
20 V, 900 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 500W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 900 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M10–M22 |
| Høytryks-skruer | M8–M16 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 6,3 kg / 6,5 kg |
| Antall per karton | 4PCS |
| Pakkestørrelse | 52 × 34 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI