TC1122750A TOMAC 20 V, 750 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel med CE-sertifikat
- dreiemoment på 750 N·m: Krevende løsning/festing; støtter standard skruer fra M10 til M24 og høyfestskruer fra M10 til M16.
- hastighetskontroll med 3 trinn: 0–2850/2450/2000 omdr./min med 0–3100/2800/2100 slag/min for å tilpasse seg ulike arbeidsoppgaver og redusere risiko for overfesting.
- Børsteløs motor + 1/2-tommers drivaksel: Effektiv og holdbar børsteløs motor; firkantet drivaksel på 12,7 mm (1/2 tomme) passer vanlige nøkler.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1122750A |
| Produkt |
20 V, 750 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 480w |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–2000 / 0–2450 / 0–2850 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–2100 / 0–2800 / 0–3100 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 750 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M10-M24 |
| Høytryks-skruer | M10–M16 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 3,8 kg / 4 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 47 × 30 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI