TC1122650A TOMAC 20 V, 650 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel med CE-sertifikat
- maksimal dreiemoment på 650 N·m for krevende løsning og festing.
- hastighetskontroll med 3 trinn: 0–2900/2300/1850 omdr./min for bedre håndtering.
- 1/2-tommers drivaksel støtter skruer fra M10 til M22; to batterier på 4,0 Ah inkludert.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1122650A |
| Produkt |
20 V, 650 Nm, litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 450W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1850 / 0–2300 / 0–2900 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1900 / 0–2200 / 0–3200 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 650 nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M10–M22 |
| Høytryks-skruer | M8–M16 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 3,8 kg / 4 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 47 × 30 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 23 kg / 24 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI