TC1122500A TOMAC 20 V, 500 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel med CE-sertifikat
- maksimalt dreiemoment på 500 N·m for krevende festing og løsning.
- 3 hastighetsnivåer: 0–2650/2320/1900 rpm for bedre nøyaktighet.
- 1/2" aksling passer M10–M22-skruer; kompakt karosseri.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1122500A |
| Produkt |
20 V, 500 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 420W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1900 / 0–2320 / 0–2650 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–2320 / 0–2980 / 0–3500 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 500 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M10–M22 |
| Høytryks-skruer | M8–M16 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 3,7 kg / 3,9 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 50*37*32 cm |
| Nett/gross vekt | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI