TC1122400A TOMAC 20 V, 400 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel med CE-sertifikat
- 400 N·m dreiemoment for rask løsning og krevende festing.
- 3 hastighetsnivåer: 0–2800/2530/2050 rpm for presis arbeid.
- 1/2" firkantet aksling passer M8–M20-skruer; kompakt design på 1,16 kg.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1122400A |
| Produkt |
20 V, 400 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 400W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–2050 / 0–2530 / 0–2800 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–2470 / 0–3050 / 0–3600 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 400 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M8–M20 |
| Høytryks-skruer | M8–M16 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 3,5 kg / 3,7 kg |
| Antall per karton | 6stk |
| Pakkestørrelse | 44 × 33 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 21 kg / 22 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI