TC11222100A TOMAC 20 V, 2100 N·m, børsteløs pådriftsnøkkel med 3/4″-feste, CE-sertifikat
- maksimal dreiemoment på 2100 N·m: Ekstrem kraft for hjulmutrer på lastebiler og tungt utstyr.
- 3-trinns hastighetskontroll: 0–1800/1400/1100 omdr./min med 0–2300/1850/1150 slag/min for kontrollert ytelse.
- 3/4-tommers driv (19 mm): Håndterer standard M14–M36- og høyfestehets M12–M27-skruer; robust konstruksjon.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC11222100A |
| Produkt |
20 V, 2100 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 700W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1100/0–1400/0–1800 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1150/0–1850/0–2300 tommer/min |
| Max. dreiingsmoment | 2100 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 3/4" |
| Standard skruer | M14–M36 |
| Høytryks-skruer | M12–M27 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 8 kg / 8,5 kg |
| Antall per karton | 2STK |
| Pakkestørrelse | 47 × 36 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 16 kg / 17 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI