TC1122180B TOMAC 16 V Li-ion, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel med 180 Nm og skyggefri lyskilde, CE-sertifisert
- Skyggefritt lys forbedrer siktbarheten i mørke motorrom og trange rom.
- maksimalt dreiemoment på 180 Nm for rask stramming og løsning.
- 4 hastigheter: 0–3200 rpm og opp til 0–3800 ipm for bedre kontroll.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC1122180B |
| Produkt |
16 V, 180 Nm litium-ion BØRSTELØS PÅTREKKSSKRUEMASKIN (SKYGGEFRI LYSKILDE) |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 16V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 220W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1300 / 0–2200 / 0–2700 / 0–3200 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1300 / 0–2500 / 0–3300 / 0–3800 slag/min |
| Max. dreiingsmoment | 180 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M8–M16 |
| Høytryks-skruer | M8–M12 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 2,6 kg / 2,8 kg |
| Antall per karton | 5stk |
| Pakkestørrelse | 52 × 36 × 31 cm |
| Nett/gross vekt | 13 kg / 14 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI