TC11221300A TOMAC 20 V, 1300 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel, CE-sertifikat
- maksimal dreiemoment på 1300 N·m: Kraftig ytelse for svært fastsittende skruer.
- 3-hastighetskontroll: 0–2000/1850/1350 omdr./min med 0–2900/1900/1450 slag/min for bedre kontroll.
- Børsteløs + 1/2" drivaksel: 12,7 mm (1/2") firkantet drivaksel; støtter skruer fra M12 til M27; solid håndtering.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC11221300A |
| Produkt |
20 V, 1300 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 520W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1350 / 0–1850 / 0–2000 omdr./min |
| Impaktsrate | 0–1450 / 0–1900 / 0–2900 slag per minutt (IPM) |
| Max. dreiingsmoment | 1300 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M12–M27 |
| Høytryks-skruer | M10–M22 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 7 kg / 7,5 kg |
| Antall per karton | 2STK |
| Pakkestørrelse | 42 × 33 × 28 cm |
| Nett/gross vekt | 14 kg / 15 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI