TC11221100A TOMAC 20 V, 1100 N·m, børsteløs 1/2" slagmutternøkkel, CE-sertifikat
- maksimal dreiemoment på 1100 N·m: Bygget for tungt løsning og festing.
- 3-hastighetskontroll: 0–2300/1850/1350 omdr./min med 0–2900/1900/1450 slag/min for bedre kontroll.
- Børsteløs + 1/2" drivaksel: 12,7 mm (1/2") firkantet drivaksel, støtter skruer fra M12 til M24.
- Oversikt
- Anbefalte produkter
| Spesifikasjon | Detaljer |
| Modell | TC11221100A |
| Produkt |
20 V, 1100 Nm litium-ion Børsteløst slagmutterbruk |
| Strømforsyning | Trådløse |
| Spenning | 20V |
| Motortype | Uten børste |
| Vurdert effekt | 510W |
| tohastighetskontroll | \ |
| Ingen lasthastighet | 0–1350 / 0–1850 / 0–2300 omdreininger per minutt (RPM) |
| Impaktsrate | 0–1450 / 0–1900 / 0–2900 slag per minutt (IPM) |
| Max. dreiingsmoment | 1100 Nm |
| Maks avmontasjevridemoment | \ |
| Spindletype/Størrelse | \ |
| Utdatstråksdiameter | 1/2" |
| Standard skruer | M12–M24 |
| Høytryks-skruer | M10–M18 |
| Bare Maskiner Vekt | \ |
| Tilbehør | \ |
| Pakkeinformasjon | Fargeboks |
| Enkelt pakke størrelse | \ |
| Enkelt nettovekt-/bruttovekt | 5,8 kg / 6 kg |
| Antall per karton | 2STK |
| Pakkestørrelse | 42 × 33 × 28 cm |
| Nett/gross vekt | 11 kg / 12 kg |
| MOQ | 500stk |
| Leveringstid | 60 dager |
| Sertifikat | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI